Halloween v 5. ročníku

Dne 24.10. se v rámci projektu 5. tříd Pestrobarevný svět uskutečnil výukový program o Indii a poté odpolední akce s rodiči tříd 5.A a 5.B pod názvem Halloween. Sami žáci den hodnotí takto:

Karolína Šafářová, 5.A

Dne 24.10. jsme měli krásný den s Casssiopeou. Povídali jsme si o Indii, dělali jsme si tetování, čichali ke koření a mohli jsme si vyzkoušet sárí. Nejvíce se mi líbilo malovat si tetování. Také jsme se dívali na videa o tom, jak to probíhá ve městech v Indii. Také jsme se dozvěděli, že tam mají posvátnou krávu. Den se mi moc líbil.

Tereza Schmidtmayerová, 5.A

Dne 24.10. jsme měli 5.A a 5.B projekt s rodiči Halloween. Rodiče vyřezávali dýně a my děti jsme vyráběly strašidla, hrály jsme hru v angličtině. Museli jsme se dostat ze strašidelného domu. Také jsme se fotili. Mamce, taťkovi a mně se to moc líbilo. Moc jsme si to užili!

Onřej Kubele, 5.A, Lenka Přibylová, 5.A

Dne 24.10. byla společná akce s rodiči pod názvem Halloween. Moc jsem si to užil. Rodiče dlabali dýně, my jsme vyráběli strašidla a druhá skupina si hrála s anglickými slovíčky, pak jsme se prostřídali. Potom jsme šli za rodiči, jedli sladkosti a povídali si. Nakonec byla přehlídka v maskách a focení. Cestou domů jsme s kamarádem zašli vystrašit moji tetu.

školní zpravodaj / 30.říj 2013 M. Kalošová, E. Švecová

Školní zpravodaj 1. stupeň