Žákovský parlament:

Již 14. rokem pracuje na naší škole Školní žákovský parlament. Pravidelně se schází poslední pondělí v měsíci od 8:00 nebo dle aktuálních potřeb.

Ve svém plánu na letošní školní rok má řadu zajímavých akcí: sběrová akce na papír, Čert a Mikuláš ve škole, Vánoční jarmark, den dětí pro MŠ, soutěž ve vaření žáků 2. stupně, atd. Dále Školní žákovský parlament spolupracuje s řadou občanských sdružení a účastní se různých charitativních sbírek na pomoc nemocným nebo opuštěným dětem. Velmi aktivně spolupracuje s Ekotýmem a podílí se na organizaci mnoha aktivit zaměřených na obhajobu titulu Ekoškola – třídění odpadu, ekologické projekty ve spolupráci s CEGV Cassiopeia. Do kritérií celoroční soutěže mezi třídami 2. stupně nejsou zahrnuty jenom vyjmenované akce, ale také to, jak se žáci starají o svoji třídu, jaký mají prospěch a jak se chovají. V závěru školního roku vítězná třída dostane od p. ředitele finanční odměnu.

Složení žákovského parlamentu pro školní rok 2018/2019:

• 6.A - Jurigová Kateřina, Tomášek Matěj
  • 6.B - Slavík Lukáš, Babická Kateřina