Besídka třídy V.A

Ve čtvrtek 29.5.2014 se uskutečnila společná akce rodičů, žáků a třídní učitelky – třídní besídka. Průběh celé akce zhodnotili žáci takto:

Ve čtvrtek 29.5. měla třída V.A besídku. Sešlo se nejen mnoho rodičů, ale i jiných hostů.

Já a moje kamarádka jsme celou besídku moderovaly. Vystoupení proběhlo hladce, snad bez nejmenší chybičky. Diváci mohli slyšet hru na klavír, housle, trubku, či na flétny. Dále mohli vidět tanec a vtipnou scénku. Jako závěr jsme vybrali písničku od Josefa Říhy „Vykutálenou písničku“, která se nám povedla. Nakonec jsme paní učitelce Kalošové dali dárek – triko s fotkou celé třídy. Moc se nám besídka povedla!

Majda Nová

Ve čtvrtek 29. května se konala besídka naší třídy 5.A. Mimo klavírních a flétnových vystoupení mohli diváci vidět i taneční vystoupení mojí kamarádky Káji a vtipnou scénku „reklama na dětské pleny“. Dále se nám představila Lenka s písní „La Bamba“, Eliška a Adéla s repovou písní „Krtek“, kterou si sami vymyslely. Na konci besídky jsme celá třída zazpívali písničku „Vykutálená“. Besídka se nám povedla a divákům se líbila.

Míša Dvořáčková

besídka V.A