Spaní ve škole 28.5.2015

1. oddělení ŠD (třída III.C, III.B)

S dětmi a rodiči jsme se sešly na školní zahradě. Děti měly pro své rodiče připravené různé disciplíny, vtipné hádanky, skládání ze stavebnice SEVA, malování obrázků či hravé počítání. Rodiče se aktivně do disciplín zapojili. Když splnili všechny úkoly, přesunuli jsme se k ohništi, kde si každý opekl, na co měl chuť. Na jídelním lístku byla spousta dobrot, nechybělo ovoce ani zelenina. Během celého večera byl nabitý kulturní program, děti předvedly několik divadelních/loutkových představení anebo se luštily hádanky. Celou atmosféru dotvořila vernisáž obrázků, které rodiče namalovali. Když jsme se s rodiči rozloučili, přesunuly jsme se s dětmi do školy, kde si každý připravil svůj pelíšek na spaní. Následovala pyžamová přehlídka s představením oblíbeného plyšáka. Poté každý se svým zvířátkem ulehl do pelíšku a po pohádce se šlo spát. Ráno jsme si dali společně rozcvičku. Ke snídani nám pečivo zařídila jedna maminka a o čaj se postarala školní jídelna, za což všem patří velký dík. Zahráli jsme si společnou hru a hurá zase do učení. Děti si z akce odnáší veliký zážitek, větší poznání spolužáků a tím i prohloubení kamarádských vztahů. I já s paní učitelkou jsme si akci velmi užily. Je vidět, že máme šikovné děti, které dokáží připravit smysluplný program a prima rodiče, kteří se aktivně zapojili a velmi nám v průběhu akce pomohli.

20431

školní zpravodaj / 11.čer 2015 J. Ohrazdová vych. ŠD, M. Kalošová tř. uč.

Veřejný profil zadavatele | MŠMT | RVP | 26.4.2024