Třída 6. C na představení Filmmakeři v Malém divadle.

Ve čtvrtek 17. 3. jsme se třídou 6. C zavítali do Malého divadla v Českých Budějovicích na představení Filmmakeři. Přívítali nás a hned jsme se šli posadit do sálu, kde za několik minut začalo vystoupení herců. Bylo velmi zajímavé, hlavně v tom, že jsme mohli vidět vše, co ve filmu běžně vidět není – např. jak se dělají nejrůznější zvuky a ruchy nebo jak se připravují rekvizity hercům atd. Moc se mi líbilo, jak bylo vše propracované a určitě bych se přišla podívat znovu.

autor textu: Helena Púryová 6. C

Po shlédnutí divadla pokračovaly naše kroky do Jihočeského muzea na výstavu k tématu Velikonoce. Prostřednictvím pracovního listu, který děti za pomoci průvodkyně vypracovaly, si osvěžily znalosti o těchto svátcích, připomněly si tradice s ním spojené a též si mohly vyzkoušet některé praktické činnosti spojené s životem našich předků na venkově.

školní zpravodaj / 6.dub 2016 V. Malá

Veřejný profil zadavatele | MŠMT | RVP | 30.4.2024