Výtvarná soutěž Lucembursko a my

V loňském školním roce se žáci 1. stupně zúčastnili výtvarné soutěže Lucembursko a my aneb Toho bohdá nebude, aby český král z boje utíkal, pořádanou Eurocentrem Plzeň. Do soutěže doputovalo několik desítek děl, z nichž bylo vybráno nejlepších 50, byla vystavena od 27.července do 25 září v prostorech plzeňské Techmánie. O vítězích v jednotlivých kategoriích rozhodla široká veřejnost, která na výstavu zavítala.

Za naši školu byla do soutěže vybrána díla těchto žáků: Magdaléna Drastíková, tereza Trousilová, Alžběta Bártová, Martina Tomková, Klára Chromá, Nela Kondorferová, Elishka Tabrizi, Linda Havlová, Jasmína Kořenářová.

Slavnostní vyhlášení výsledků a dernisáž se uskutečnily v odpoledních hodinách 24.září. Žáci vystavených děl se v doprovodu svých rodičů tohoto vyhlášení zúčastnili. Velkým úspěchem bylo 3. místo Jasmíny Kořenářové ze IV.C v kategorii do 10 let. Kromě předání cen vítězům i drobných odměn všem autorům, byl připraven doprovodný program.

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy.

školní zpravodaj / 19.říj 2015 M. Kalošová

Veřejný profil zadavatele | MŠMT | RVP | 2.5.2024