Pozvánka na setkání rodičů - projekt "Pohyb a výživa"

Vážení rodiče,

naše škola se stala začátkem září pilotní školou projektu MŠMT "Pohyb a výživa". Tento školní rok se bude realizovat v 33 školách z celé ČR. Smyslem projektu je posílit pohybové aktivity žáků a klást větší důraz na jejich výživový režim a výživové chování. Do výuky se nově zařazuje učivo o výživě a to zajímavou formou. Žáci by měli o všem, co projekt přináší, diskutovat se svými učiteli a měli by si uvědomit, proč je dobré mít více pohybu a proč je důležité se správně stravovat. K tomu, abychom mohli projekt úspěšně realizovat, však potřebujeme i vaši spolupráci. Proto si vás dovolujeme pozvat do auly školy na krátké setkání s metodiky projektu pro oblast pohybu a výživy v rámci konzultačního odpoledne v pondělí dne 3. 11. 2014. Formou společné besedy a odpovědí na vaše případné dotazy se můžete dozvědět upřesňující informace o realizaci projektu na naší škole. Věřím, že pozvání přijmete a podpoříte naši snahu o zdravý životní styl našich žáků a vašich dětí.

Za realizační tým se na setkání těší

Pravoslav Němeček ředitel školy

školní zpravodaj / 28.říj 2014