Malá energetická akademie

Po loňské zkušenosti se třída 4.C opět přihlásila do Malé energetické akademie v kategorii tříd, kde soutěží pod jménem „Bezdreváci“, aby dobře reprezentovala naší školu. Prvním úkolem bylo sestrojit větrník a vyzkoušet, jak funguje v různých podmínkách. Byli jsme oceněni 1. místem. Odměnou nám byla nejenom bezplatná účast v úžasném Objeváriu v KD Vltava, ale také prima láhev, kterou většina z nás nosí každý den do školy.

objevárium 4.c

školní zpravodaj / 4.led 2012 Jelena Hrdinová