Malá energetická akademie

Žáci 7. A se zapojili do soutěže Malá energetická akademie, která má 5 kol. V prvém kole bylo za úkol vytvořit větrník. Naše třída zhotovila tradiční papírové větrníky, které posloužily k výzdobě třídy ale i větrníky speciální.

energetická akademie

Naše snažení bylo oceněno pořádající Radou dětí a mládeže Jihočeského kraje druhým místem v kategorii „Třída“. Předávání cen se uskutečnilo na výstavě „Objevárium“, kde si účastníci mohli vyzkoušet různé dovednosti.

energetická akademie

školní zpravodaj / 22.pro 2011 K. Mrázová