Zprávy z ekotýmu

Na konci roku se toho opět dělo i v rámci Ekoškoly velmi mnoho aneb Seminář dobré praxe na naší škole a zábavná konzultace pro náš ekotým

V průběhu listopadu se na naší škole udály dvě významné akce programu Ekoškola. Šlo o seminář dobré praxe konaný pro všechny zapojené školy v rámci Jihočeského kraje. Jsme moc rádi, že se tato významná akce mohla konat na naší škole a my se mohli pochlubit naším schopným a šikovným ekotýmem. Součástí semináře byla práce ekotýmu, kde si žáci vyzkoušeli vytvořit funkční analýzu. Zúčastnění učitelé se pak dozvěděli spoustu zajímavých věcí o ekologickém provozu škol. Součástí semináře byla i prohlídka školy, kterou vedl náš ekotým.

Druhá akce byla věnována přímo na práci ekotýmu a zapojení hlavně našich nových členů ze šestých ročníků. Chtěli bychom tímto poděkovat sdružení Cassiopeia a p. Velehradské, která tuto konzultaci pro nás připravila.

školní zpravodaj / 15.úno 2017 V. Loudová

Veřejný profil zadavatele | MŠMT | RVP | 23.4.2024