Dlouhodobá soutěž žáků 8. a 9. ročníků - vyhodnocení

Učitelé druhého stupně připravili pro žáky dlouhodobou vědomostní soutěž. Mohli se ji zúčastnit pouze žáci 8. a 9. ročníků.

Pravidla soutěže byla následující:

První až čtvrté kolo bylo domácí, tzn., že žáci vypracovávali odpovědi na otázky doma. Mohli k tomu využívat různou literaturu, elektronické encyklopedie, internet, informační středisko apod.. Odpovědi však vypracovával každý samostatně, soutěž byla individuální. Pomoc od učitelů nebyla žákům poskytnuta. Páté kolo bylo školní, tzn., že žáci odpovídali na otázky ve škole a nemohli používat žádnou literaturu. Soutěžilo se v oblasti český jazyk, cizí jazyk, matematika, fyzika, chemie, přírodopis, zeměpis, dějepis, tělesná výchova, informační technologie, hudební výchova, výtvarná výchova, sudoku a testy IQ. Vítězové jednotlivých školních kol obdrželi knihu (jen 1. místo). Žáci na 1. až 10. místě v celkovém pořadí (součet bodů ze všech kol) obdrželi věcné ceny (např. mikroskop, knihy, flash disky, sportovní potřeby apod). Ty věnovala Unie rodičů.

Konečné pořadí:

pořadíjménatřída