Poděkování

Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci žáků, od 11. března fungovala naše škola ve značně odlišném režimu než za normální situace. Hledali jsme cesty, jak pokračovat dále ve vzdělávání. Využívali jsme různé informační platformy a systémy a snažili jsme se také v případě nedostupnosti počítačového připojení hledat jiné cesty. Nutně jsme k tomu ale potřebovali vás. Chtěl bych vám alespoň touto cestou poděkovat za spolupráci, v mnoha případech přímo příkladnou, bez které by distanční výuka vůbec nemohla probíhat. Vím, že jsme vás svými požadavky někdy zatěžovali, ale neměli jsme jinou možnost, jak ve vzdělávání pokračovat. Od začátku nového školního roku chceme při distanční výuce prostřednictvím informačních technologií využívat jednotnou platformu. Konkrétní informace k tomuto kroku obdržíte nejdéle začátkem září. Věřme však, že nebudeme nuceni dálkovou výuku realizovat v takovém rozsahu jako dosud a že bude jen alternativou při nepřítomnosti žáka ve škole nebo při individuálním vzdělávání.

Ještě jednou vám děkuji za spolupráci a přeji krásné léto.

školní zpravodaj / 25.čer 2020 P. Němeček

Veřejný profil zadavatele | MŠMT | RVP | 19.4.2024