Stavební úpravy ve škole - bezpečnost

Ve škole byla zahájena stavba dalšího nadzemního podlaží nad pavilonem dílen. Vzniknou 4 nové učebny pro výuku přírodních a technických předmětů s nadstandardním vybavením včetně zázemí. Měly by přispět ke zkvalitnění a zatraktivnění výuky. Dále bude vybudován nový výtah v pavilonu 2. stupně a nájezdová rampa u hlavního vchodu pro bezbariérový přístup do školy. Stavba bude trvat asi půl roku a vyžádá si některá omezení a zvýšenou bezpečnost při pohybu v areálu školy. Z tohoto důvodu nebude možné do odvolání používat vstup do školy boční bránou ze severního směru. V místnostech v přízemí pod stavbou nebude probíhat výuka, jsou zajištěny náhradní prostory. Rovněž do odvolání je zakázán vstup na hřiště školní družiny v areálu pod okny sborovny (výstavba výtahu). Dále je nutné respektovat zákaz vstupu do oplocené části školního dvora, která slouží jako zázemí pro stavbu. Je nutná maximální obezřetnost a opatrnost při pohybu u hlavního vchodu do školy, kde se buduje nájezdová rampa a také v pavilonu 2. stupně v místech, kde se budují vstupy do výtahu (ohraničeno a zabezpečeno deskami). Určitá omezení budou i při vjezdu do dvora školy. Žádám všechny, kteří do areálu školy jezdí, aby se pohybovali velmi opatrně, na dvoře neparkovali a zdržovali se na něm s autem jen na nezbytně dlouhou dobu. Věřím, že naše požadavky pochopíte a budete je respektovat.

školní zpravodaj / 27.srp 2019 P. Němeček

Veřejný profil zadavatele | MŠMT | RVP | 18.4.2024