Dlouhodobá soutěž žáků 4. a 5. ročníků - výsledky

Učitelé prvního stupně připravili pro žáky dlouhodobou soutěž. Mohli se jí zúčastnit pouze žáci 4. a 5. ročníků.

Pravidla soutěže byla následující:

První až třetí kolo bylo domácí, tzn., že žáci vypracovávali odpovědi na otázky doma. Mohli k tomu využívat různou literaturu, elektronické encyklopedie, internet, informační středisko apod.. Odpovědi však vypracovával každý samostatně, soutěž byla individuální. Pomoc od učitelů nebyla žákům poskytnuta. Čtvrté kolo bylo školní, tzn., že žáci odpovídali na otázky ve škole a nemohli používat žádnou literaturu. K účasti ve školním kole bylo pozváno pouze 30 žáků s největším počtem bodů z domácích kol. Soutěžilo se v oblasti český jazyk, těl. výchova, pracovní činnosti, matematika, cizí jazyk, hudební výchova, přírodověda, vlastivěda a výtvarná výchova. Vítězové jednotlivých školních kol obdrželi knihu (1. místo). Žáci na 1. až 10. místě v celkovém pořadí (součet bodů ze všech kol) obdrželi věcné ceny (např. mikroskop, deskové hry, sportovní potřeby, míč, knihy, flash disky apod.), které poskytla Unie rodičů při škole.

Konečné pořadí:

pořadíjménatřída