Turnaj kouzelníků ve 4. A

Ve 4. A se letošní školní rok nese ve znamení Turnaje kouzelníků. Těsně před vánočními prázdninami naše čtyři kouzelnické koleje čekal první velmi nebezpečný úkol: Získat zlaté vejce, které stráží zlý drak. Nejprve jsme se vydali do kouzelnické knihovny, ve které jsme získali všechny potřebné informace k přemožení draka. Závěrem jsme se naučili kouzelnou formuli, která byla důležitá pro souboj. Po přípravě nás čekal boj s draky. Při něm kouzelníci a kouzelnice dokázali, že jsou mrštní, rychlí, vychytralí, umějí se soustředit a také táhnou za jeden provaz. Odměnou jim bylo splnění prvního úkolu. Ve třídě pod stromečkem na ně již čekalo zlaté vejce s dárečky. První kouzelnický úkol je za námi a my se již nemůžeme dočkat dalšího. Kdo asi nakonec získá vítězný pohár?

školní zpravodaj / 11.led 2021 Lucie Křenková

Školní zpravodaj 1. stupeň